KONST / Litografier / Färglitografi 14034328
nr 1403 4328
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 168/250, daterad -71, "tidningsläsaren", yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:52:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström