KONST / Litografier / Färglitografi 14034328

nr 1403 4328

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 168/250, daterad -71, "tidningsläsaren", yttermått inklusive ram: 71x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:52:02

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström